Колекція килимів та доріжок Amina для вітальні, коридору, кухні або дитячої! Універсальна та практична якість!
Приємний та невисокий ворс, товщина доріжки 9мм! Густота ворсу 180 000 вузлів/м²! Основа покриття- джут!
Доріжка на відріз у ширинах: 0.8м, 1м, 1.2м, 1.5м, 1.8м, 2м, 2.5м, 3м! Відріз на довжину до 25м, наприклад 1.2*2.35м, 0.8*4.5м, 1.5*3.1м, 4х4.2м і т.д!
Готові килими: 0.6*1.1м, 0.8х1.5м, 1.2х1.8м, 1.5х2.3м, 2х3м, 2х4м, 2.5х3.5м, 3х4м! Форма: прямокутна та овал!
Наявність потрібного Вам розміру уточнюйте в день замовлення!
Під Ваше замовлення можемо зробити виріз прямий, фігурний або зрізати по Вашому розміру! Відрізаний торець(край) акуратно та якісно обшиваю оверлоком!
Якість водовідштовхувальна, не має синтетичного блиску, стійкий колір, не вигорає від сонячних променів! Можна пропилососити, почистити від любих видів плям в домашніх умовах, мийках або спеціалізованих хімчистках!
Для отримання консультації, замовлення або уточнення наявності- пишіть на Viber! Є багато інших дизайнів абстрактних та класичних рисунків! Допоможу підібрати Ідеальний килим для Вас!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Коврова доріжка |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Універсальне |
| Колір | Різні кольори |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Щільність ворсу | 180000 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Товщина килима | 9 мм |
| Вага килима | 1.3 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴/кв.м



