Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фабричний килим із шикарної яскравої колекції Kolibri! Якість універсальна, підходить у кухню, дитячу кімнату, ігрові зони, дитячий садок і т.д! Основа: ткана (джутова нитка)! Гладкий, якісний та невисокий із середньою густотою нитки!
Якість водовідштовхувальна, не має синтетичного блиску, стійкий колір, не вигорає від сонячних променів! Можна пропилососити, почистити від любих видів плям в домашніх умовах, мийках або у спеціалізованих хімчистках!
Для отримання консультації або замовлення дзвоніть, пишіть на Viber! Є багато інших дизайнів абстрактних та класичних рисунків!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Щільність ворсу | 273600 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Товщина килима | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
- Ціна: 5 000 ₴





