Колекція килимів та доріжок Amina для вітальні, коридору, кухні або дитячої! Універсальна та практична якість!
Приємний та невисокий ворс, товщина доріжки 9мм! Густота ворсу 180 000 вузлів/м²! Основа покриття- джут!
Доріжка на відріз у ширинах: 0.8м, 1м, 1.2м, 1.5м, 1.8м, 2м, 2.5м, 3м! Відріз на довжину до 25м, наприклад 1.2*2.35м, 0.8*4.5м, 1.5*3.1м, 4х4.2м і т.д!
Готові килими: 0.6*1.1м, 0.8х1.5м, 1.2х1.8м, 1.5х2.3м, 2х3м, 2х4м, 2.5х3.5м, 3х4м! Форма: прямокутна та овал!
Наявність потрібного Вам розміру уточнюйте в день замовлення!
Під Ваше замовлення можемо зробити виріз прямий, фігурний або зрізати по Вашому розміру! Відрізаний торець(край) акуратно та якісно обшиваю оверлоком!
Якість водовідштовхувальна, не має синтетичного блиску, стійкий колір, не вигорає від сонячних променів! Можна пропилососити, почистити від любих видів плям в домашніх умовах, мийках або спеціалізованих хімчистках!
Для отримання консультації, замовлення або уточнення наявності- пишіть на Viber! Є багато інших дизайнів абстрактних та класичних рисунків! Допоможу підібрати Ідеальний килим для Вас!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Ковровая дорожка |
| Вид ковра | Ворсовый |
| Состав ковра | Джут, Полипропилен |
| Форма ковра | Прямоугольный |
| Назначение ковра/дорожки | Универсальное |
| Цвет | Разные цвета |
| Изготовление ковра | Машинная работа |
| Тип ворса | Разрезной |
| Высота ворса | 8 мм |
| Плотность ворса | 180000 точек/кв.м |
| Основа ковра | Джут |
| Толщина ковра | 9 мм |
| Вес ковра | 1.3 кг |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
- Цена: 600 ₴/кв.м



