Килим бюджетної колекції Palermo для кухні, коридору, вітальні! Універсальна та практична якість! Приємний та невисокий ворс 8 мм! Основа покриття- джут! Щільність: 170000 вузлів/м²!
Розміри килимів: 0.6х1.1м, 0.8х1.5м, 1.2х1.8м, 1.5х2.3м, 2х3м, 2.5х3.5м! Наявність уточнюйте в день замовлення!
Під Ваше замовлення можемо зробити виріз прямий, фігурний або зрізати по Вашому розміру! Відрізаний торець(край) акуратно та якісно обшиваю оверлоком!
Якість водовідштовхувальна, не має синтетичного блиску, стійкий колір, не вигорає від сонячних променів! Можна пропилососити, почистити від любих видів плям в домашніх умовах, мийках або спеціалізованих хімчистках!
Для отримання консультації, замовлення або уточнення наявності- пишіть на Viber! Є багато інших дизайнів абстрактних та класичних рисунків! Допоможу підібрати Ідеальний килим для Вас!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Ковер |
| Вид ковра | Ворсовый |
| Состав ковра | Полипропилен |
| Назначение ковра/дорожки | Универсальное |
| Цвет | Серый |
| Изготовление ковра | Машинная работа |
| Тип ворса | Разрезной |
| Высота ворса | 8 мм |
| Плотность ворса | 170000 точек/кв.м |
| Основа ковра | Джут |
| Толщина ковра | 9 мм |
| Вес ковра | 1.4 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 200 ₴





