Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція якісних сучасних килимів з мінімальним ворсом від виробника з Туреччини!
- Нитка: поліестер!
- Товщина - 8 мм, практично безворсовий!
- Густота нитки - 880 000 вузлів на м²!
- Основа килиму- бавовна!
- Якісна плетена бахрома!
- Якість гіпоалергенна, має стійкий колір, не вигорає від сонячних променів!
Розміри: 1.6х2.3м! Форма прямокутна!
Рекомендуємо чистити в спеціалізованих хімчистках килимів! Дзвоніть або пишіть на Viber, із задоволенням відповім на усі питання! Інші кольори та рисунки килимів можна вибрати у нашому інтернет-магазині IDeaL Carpets!
Відгуки у inst: ideal_carpets
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Тип | Ковер |
| Вид ковра | Ворсовый |
| Состав ковра | Полиэстер |
| Форма ковра | Прямоугольный |
| Назначение ковра/дорожки | Для гостиной, Для кухни, Для коридора, Универсальное, Для спальни |
| Цвет | Разные цвета |
| Изготовление ковра | Машинная работа |
| Тип ворса | Разрезной |
| Плотность ворса | 880000 точек/кв.м |
| Основа ковра | Хлопок |
| Длина ковра | 2.3 см |
| Ширина ковра | 1.6 см |
| Толщина ковра | 8 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 500 ₴





