Безворсова універсальна доріжка Natura для кухні! Найпрактичніша якість! В складі килиму 50% натуральний льон! Основа: ткана, килимова (джут).
Доріжка є в різних ширинах: 80см, 1м на відріз до 20м, наприклад 1*2.35м, 0.8*4.5м, 0.8*0.9м і т.д!і
Пд Ваше замовлення ширину можна зробити меншу, зробити виріз прямий або фігурний! Відрізаний торець(край) акуратно обшиваю оверлоком!
Якість водовідштовхувальна, не має синтетичного блиску, стійкий колір, не вигорає від сонячних променів! Можна пропилососити, почистити від любих видів плям в домашніх умовах, мийках або у спеціалізованих хімчистках!
Для отримання консультації або замовлення дзвоніть, пишіть на Viber! Є багато інших дизайнів абстрактних та класичних рисунків!Допоможу підібрати Ідеальний килим для Вас!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Konfetti Carpet |
| Страна производитель | Турция |
| Тип | Ковер |
| Вид ковра | Безворсовый |
| Состав ковра | Джут |
| Форма ковра | Овальный |
| Назначение ковра/дорожки | Универсальное |
| Цвет | Золотистый |
| Тематика декора, рисунка | Абстракция |
| Изготовление ковра | Машинная работа |
| Тип ворса | Петельный |
| Основа ковра | Джут, Лен |
| Длина ковра | 3 см |
| Ширина ковра | 2 см |
| Толщина ковра | 7 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 605 ₴/кв.м



