Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якісний класичний килим від виробника з Туреччини! Розмір: 1.5*2.3м овал!
- Товщина килиму: 12мм!
- Густота ворсу: 1 500 000 вузлів на м/кв!
- Склад ворсу: Heatset та Акрил!
- Основа килиму- джутова!
- Палітра килиму- 8 кольорів!
Ворс приємний на дотик, невисокий та практичний!
Завжди актуальний класичний дизайн із високою деталізацією рисунку! Килим має антибактеріальне покриття, яке захищає від розвитку і виникнення будь-яких мікроорганізмів і вбиває цвілеві грибки. Антибактеріальне покриття абсолютно безпечне для людей, відповідає всім санітарним нормам.
Можна чистити самостійно килимовим шампунем але рекомендуємо віддавати спеціалізованим фірмам чистки килимів!
Дзвоніть, пишіть на Viber! Кількість обмежено! Є широкий асортимент абстрактних або класичних килимів та доріжок! Знайдемо ідеальний варіант для Вас по ціні та якості! Ваш іDeaL Carpets!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Ковер |
| Вид ковра | Ворсовый |
| Состав ковра | Акрил, Джут |
| Форма ковра | Овальный |
| Назначение ковра/дорожки | Для спальни, Для гостиной, Для коридора, Универсальное |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Восточные мотивы |
| Изготовление ковра | Машинная работа |
| Тип ворса | Разрезной |
| Высота ворса | 11 мм |
| Плотность ворса | 1500000 точек/кв.м |
| Основа ковра | Джут |
| Длина ковра | 2.3 см |
| Ширина ковра | 1.5 см |
| Толщина ковра | 12 мм |
| Вес ковра | 15 кг |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 850 ₴



