Описание
Характеристики
Информация для заказа
Круглий ворсистий килимок смайлик! Є різні варіанти рисунків та яскравих кольорів! Форма: круг 67*67 см! Колекція: Fantasy, високоворсові! Ворс: 30 мм, 100% якісний поліпропілен! Густота ворсу: 228 000 на 1 м²! Ворс дуже м'який та приємний на дотик, не електризується, не має синтетичного блиску, колір стійкий та не вигорає! Основа: ткана, джут!
Замовляйте тут або пишіть на Viber! Дивіться також інші оголошення! Вдалих покупок:)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karat Carpet |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Ковер |
| Вид ковра | Ворсовый |
| Состав ковра | Джут, Полипропилен |
| Форма ковра | Круглый |
| Назначение ковра/дорожки | Универсальное |
| Цвет | Розовый |
| Тематика декора, рисунка | Абстракция |
| Изготовление ковра | Машинная работа |
| Тип ворса | Разрезной |
| Высота ворса | 30 мм |
| Плотность ворса | 228000 точек/кв.м |
| Основа ковра | Джут |
| Диаметр ковра | 0.67 см |
| Толщина ковра | 40 мм |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круг |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
- Цена: 450 ₴



