Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килим з короткої мікрофібри для ванної або туалету! Розмір: 60*50 см! Дуже приємна, м'яка та густа якість, не линяє, не витягуються ворсинки, не електризується, не має синтетичного блиску! Швидко втягує вологу та швидко сохне!!
Можливі розміри: 60*50 см, 60*90 см.
Тільки з вирізом під біде/унітаз: 60*50 см.
Набори для ванної: 60*90+60*50 см(з вирізом).
Є великий асортимент кольорів!
- Відповідає вимогам санітарних норм;
- Виріб безпечний для здоров'я;
- Не містить шкідливих речовин;
- Призначено для побутового використання в середині приміщень.
Інструкція з догляду:
- Килимок можна легко прати при 30°С, або прати вручну! Основа- БЕЗ РЕЗИНИ, спеціальне напилення, яке НЕ КОВЗАЄ та при пранні основа не висипається!!!
- Після прання дати килимку просохнути на рівній поверхні;
- Не викручувати;
- Не прасувати, не сушити на радіаторі;
- Не застосовувати відбілювачі, чистячі абразивні матеріали.
СУПЕР якість за розумні кошти повністю виправдає Ваші очікування! Є різні варіанти кольорів! Замовляйте тут або пишіть на Viber, номер прив'язано до оголошення! Вдалих покупок:)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 50 см |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Микрофибра |
| Основа | Силикон |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Тематика декора, рисунка | Полоска |
| Высота ворса | 12 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | MAKARON |
- Цена: 400 ₴





