Класичний килим із якісної колекції Lotos! Якість універсальна, підходить для кухні, коридору, веранди і т.д! Основа: ткана(джутова нитка)! Гладкий, якісний та невисокий із середньою густотою нитки!
Якість водовідштовхувальна, не має синтетичного блиску, стійкий колір, не вигорає від сонячних променів! Можна пропилососити, почистити від любих видів плям в домашніх умовах, мийках або у спеціалізованих хімчистках!
Можливі розміри: 0.8*1.5 м, 1*2 м, 1.5*2.3 м, 2*3 м, 2.5*3.5 м, 3*4 м та інші!
Якщо немає того, що підходить із наявних(уточнюйте)- ми під Ваше замовлення можемо зробити менший (з більшого), зробити овал або виріз прямий/фігурний! Відрізаний торець(край) акуратно обшиваю оверлоком!
Для отримання консультації або замовлення дзвоніть, пишіть на Viber! Є багато інших дизайнів абстрактних та класичних рисунків!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karat Carpet |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Ковер |
| Вид ковра | Ворсовый |
| Состав ковра | Джут, Полипропилен |
| Форма ковра | Овальный |
| Назначение ковра/дорожки | Для гостиной, Для кухни, Для прихожей, Для коридора, Универсальное, Для спальни |
| Цвет | Бордовый |
| Тематика декора, рисунка | Восточные мотивы |
| Изготовление ковра | Машинная работа |
| Тип ворса | Разрезной |
| Высота ворса | 9 мм |
| Плотность ворса | 320000 точек/кв.м |
| Основа ковра | Джут, Лен |
| Длина ковра | 2.3 см |
| Ширина ковра | 1.5 см |
| Толщина ковра | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
- Цена: 3 000 ₴






Отправка с 01 мая 2026