Килим із шикарної яскравої колекції Kolibri! Якість універсальна, підходить у дитячу кімнату, ігрові зони, дитячий садок і т.д! Основа: ткана(джутова нитка)! Гладкий, якісний та невисокий із середньою густотою нитки!
Якість водовідштовхувальна, не має синтетичного блиску, стійкий колір, не вигорає від сонячних променів! Можна пропилососити, почистити від любих видів плям в домашніх умовах, мийках або у спеціалізованих хімчистках!
Можливі розміри: 0.8*1.5м, 1.2*1.7м, 1.6*2.3м, 2*3м, 2.4*3.4м, 3*4м, 3*5 м!
Якщо немає того, що підходить із наявних(уточнюйте)- ми під Ваше замовлення можемо зробити менший (з більшого), зробити овал або виріз прямий/фігурний! Відрізаний торець(край) акуратно обшиваю оверлоком!
Для отримання консультації або замовлення дзвоніть, пишіть на Viber! Є багато інших дизайнів абстрактних та класичних рисунків!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Karat Carpet |
| Тип | Ковер |
| Вид ковра | Ворсовый |
| Состав ковра | Джут, Полипропилен |
| Форма ковра | Прямоугольный |
| Назначение ковра/дорожки | Универсальное |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Абстракция |
| Изготовление ковра | Машинная работа |
| Тип ворса | Разрезной |
| Плотность ворса | 273600 точек/кв.м |
| Основа ковра | Джут |
| Длина ковра | 4 см |
| Ширина ковра | 3 см |
| Толщина ковра | 11 мм |
| Состояние | Новое |
| Колір | Різні кольори |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота ворса | 10.5 |
- Цена: 10 000 ₴






