Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килим 2*3м прямокутний з яскравим дизайном!
Якісний варіант у дитячу кімнату, дитячий садочок із приємним поєднанням кольорів підійде як дівчинці, так і хлопцю! М'який та приємний на дотик!
Ворс: 12 мм! Основа килимова(джутова нитка), прошита! Не має синтетичного блиску, не електризується, гіпоалергенний, водовідштовхувальний! Можна чистити в домашніх умовах але рекомендуємо чистити в спеціалізованих фірмах!
Дзвоніть, пишіть на Viber, із задоволенням відповім на усі питання! Є інші кольори та рисунки килимів, які також можна вибрати у нашому інтернет-магазині IDeaL Carpets!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Тип | Ковер |
| Вид ковра | Ворсовый |
| Состав ковра | Джут, Полипропилен |
| Форма ковра | Прямоугольный |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Абстракция |
| Изготовление ковра | Машинная работа |
| Тип ворса | Разрезной |
| Высота ворса | 12 мм |
| Основа ковра | Джут |
| Длина ковра | 3 см |
| Ширина ковра | 2 см |
| Состояние | Новое |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Кількість ворсових пучків(на 1м²) | до 500 000 |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Турція |
- Цена: 5 000 ₴





