Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок універсальний Flex 50*80см! Колір: сірий! Дуже практичний, із колекції безворсових та зроблений на якісній нековзкій основі, яка не сипиться, не має запаху, не тріскає, не пропускає воду та бруд з килимка на підлогу!
Можна використовувати як знадвору і у середині будинку або квартири! Чудова якість в наявності у різних рисунках! Замовляйте тут або пишіть на Viber! Дивіться також інші оголошення!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karat Carpet |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 5 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Светло-серый |
| Тематика декора, рисунка | Надписи |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Нескользящее основание | Да |
| Водоотталкивающие свойства | Да |
| Основа | Резина |
| Материал верха | Полипропилен |
| Состояние | Новое |
- Цена: 350 ₴




