Безворсовий килимок Flex з абстрактним дизайном! Підходить для кухні, прихожої, коридору і т.д! Універсальна та найпрактичніша якість! Основа: латекс, прогумована!
Розміри: 80х150см, 1х2м, 1.2х1.8м, 1.5х2.3м, 2х3м! Доріжка на відріз (ширина): 67см, 80см, 1м, 1.2м, 1.5м, 2м. Килимок можна легко пропилососити, змести, почистити від любих видів плям в домашніх умовах, мийках або у спеціалізованих хімчистках!
Якщо не підходить розмір із наявних(уточнюйте)- ми під Ваше замовлення можемо зробити менший, зробимо овал або виріз прямий/фігурний! Відрізаний край акуратно обшиваю оверлоком!
Для отримання консультації або замовлення дзвоніть, пишіть на Viber! Є багато інших дизайнів абстрактних та класичних рисунків!Допоможемо підібрати Ідеальний килим для Вас!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karat Carpet |
| Тип | Ковер |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тематика декора, рисунка | Надписи |
| Основные | |
| Ширина | 120 см |
| Форма | Прямоугольная |
| Толщина | 5 мм |
| Длина | 160 см |
| Материал | Лен |
| Пользовательские характеристики | |
| Основа | Резина |
| Высота | 5 мм |
| Нескользящее основание | True |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Материал верха | Полипропилен |
| Водоотталкивающие свойства | True |
- Цена: 1 500 ₴





